SPRZEDAM FORUM
Temat został rozpoczęty przez Matys, 2021-01-05, 16:00
Odpowiedzi: 5
Poprzedni temat «» Następny temat

SPRZEDAM FORUM
Matys  Wysłany: 2021-01-05, 16:00 

Administrator

Informacje
Imię: Mateusz

Sprzedam forum fs-polska.xaa.pl czyli te na którym się znajdujemy, całe konto na proserwer.pl z bazą danych i funduszem na opłacanie 130+ pln w gratisie dodaje FP na FS-POLSKA.XAA.PL zainteresowanych proszę o pw na stronie fb bądź też tu na forum.
Profil PW Email
Arek2211  Wysłany: 2021-01-08, 00:19 

nie opłaca się. 70 procent liczby użytkowników zarejestrowanych jest zaśmiecone Botami.
http://fs-polska.xaa.pl/memberlist.php

sprawdzałem. Forum jest warte max 50 zł. A czy jest jakieś PLN wirtualne to bez znaczenia (nic nie warte)

gdyż to mogły być pieniądze wysłane przez użytkowników. Ogólnie taka waluta PLN wirtualna nic nie warta jest (oprócz dla firmy serwera)
Profil PW Email
Matys  Wysłany: 2021-01-08, 16:01 

Administrator

Informacje

chyba kolega się nie orientuje ile kosztuje same wgranie forum, postawienie go, edytacja szablony i itp .
Profil PW Email
Matys  Wysłany: 2021-01-08, 16:05 

Administrator

Informacje

jak waluta jest nic nie warta ? przecież aby opłacić forum musisz zrobić przelew i itp więc nie czaje cię, tymbardziej forum samo na siebie zarabia plus wychodzi na plus i jest zysk a nic się nie robi dość mało wiesz o stawianiu forum i jak to działa i wgl, to nie moje pierwsze forum więc ogarniam temacik sam szablon forum kosztuje średnio 200-300 zł ;) polecam odwiedzić np pecetowicz.pl o troche poczytać o tym jak robić fora i dział "sprzedam" i sobie popatrzeć
Profil PW Email
Arek2211  Wysłany: 2021-01-09, 03:15 

Nie mam pojęcia? Wgranie skryptu? Stronę masz na proserwer. A tam php przemo jest wgrywane automatycznie. Więc co Ty chcesz wcisnąć ludziom kit że zajmuje to x roboty. Trzeba tylko czekać od 15-20 min na wgranie przez nich. Edycja stylu? Dla mnie taki edit stylu z oryginał to max 30 min roboty. Więc się orientuje "kolego" Gdyż byłem współpracy z seniorem na webmasteruj przy rozwijaniu skryptu php przemo . Senior pracuje obecnie na ipb i strona zmieniła nazwę na pecetowicz.pl. Chcesz wcisnąć kit że ten styl kosztował 300-200 zł? Proszę Cię to edit zwykły stylu dostępnego w ogólnym DL. A pecetowicz jak wspomniałem wyżej (dawne webmasteruj) bardzo dobrze znam bo jak również wspomniałem wyżej współpracowałem z Seniorem i nawet miała być edycja php bb przemo przez stronę webmasteruj.
Forum zarabia na siebie? W jaki sposób? Bo żadnych reklam z google adsense np nie widzę. Tym bardziej strona przy 24 zalogowanych użytkowników którzy byli zalogowani na stronie w ciągu 72 godziny (w dodatku liczba godzin podkręcone z 24 do 72 ) nawet z tych 24 osób forum by nie zarobiło na siebie.
" nie robi dość mało wiesz o stawianiu forum i jak to działa i wgl, to nie moje pierwsze forum"

na serio nic nie wiem o stawianiu?
A to zdziwię się bo pare lat temu miałem własny serwer opierający się na komputerach i własnych zasobach . Na nich były oparte 6 stron o różnej tematyce. Do tego kiedyś napisałem własny skrypt na portal ( prywatny) i wspólpracowałem również z kozza ( jest na pecetowicz)

Najpierw jak chcesz pokazać mi że niby coś świecisz poczytaj o podstawach html css java i php
i podstawach składni bazy danych ;

W DODATKU FORUM NIE MA DOMENY ma zwykłą firmową serwera.
Gdy by miało domene conajmniej rok to forum by było warte 70 zł max..

Przemka to mam w małym paluszku od 2008 roku.

Profil PW Email
Matys  Wysłany: 2021-01-12, 16:17 

Administrator

Informacje

domenę można dodać w 15 min w każdej chwili ale nie widzę sensu, siedzę w tym syfie od wielu wielu lat zrobiłem coś z dupy na dobrą sprawę i jest cacy, nie interesuje się od 5 lat nie grzebałem nic w plikach żadnych, szablonach nic a forum się kręci
Profil PW Email

Odpowiedz do tematu