CUSTOM SOUNDTEMPLATE V1.2
Temat został rozpoczęty przez Damian, 2019-03-22, 20:09
Odpowiedzi: 0
Poprzedni temat «» Następny temat

CUSTOM SOUNDTEMPLATE V1.2
Damian  Wysłany: 2019-03-22, 20:09 

Somsiad

Informacje
Imię: Damian
GG: 59176528

Opis:
Moin people

Ponieważ nie podobał mi się Vollgassound w nowym LS 19 i nie miałem ochoty dostosowywać Soundxml dla wszystkich Treckerów, których używam w grze z moimi ustawieniami indywidualnie, mam rumgepfuscht trochę na soundTemplates.xml . Dźwięk jest regulowany podobnie jak w LS 17, dzięki czemu dźwięk silnika ponownie wzrasta w zależności od prędkości podczas jazdy. Może nie być idealny i może nie pasować do wszystkich ciągników równie dobrze. Ale to już nie jest takie denerwujące.

Ponieważ byłem tam wcześniej, równałem się również głośności we wnętrzu i na zewnątrz, która była trochę zbyt cicha. W widoku wnętrza ciągnika, podczas uprawiania, np. Usłyszeć kultywator, wtyczkę lub kosiarkę ponownie. Tłumienie w kabinie zostało również nieznacznie zmniejszone.

Archiwum zawiera również stary dźwięk powierzchniowy z LS 17.

Ważne, zanim zrobisz kopię zapasową plików, które wymieniłeś!

Skopiuj plik SoundTemplates.xml do katalogu „C: Program Files (x86) Farming Simulator 19 data dźwięków„ lub ”Program Files (x86) Steam SteamLibrary appappers zwykły Farming Simulator 19 Informacje? „

Upewnij się, że skopiowałeś również pliki dźwiękowe w folderze„ Powierzchnie ”na„ ... dźwięki powierzchnie ”, ponieważ mój plik SoundTemplate.xml jest dostosowany do tych plików.

W folderze SoundTemplateForVCA_user znajduje się alternatywny plik soundTemplates.xml. Ma oryginalne ustawienia dźwięku silnika LS19, ale reszta jest taka sama jak inne szablony dźwięków. Jest specjalnie zaprojektowany dla tych, którzy chcą jeździć z ustawieniami skrzyni biegów z Mogli12 VehicleControlAddon. Lub dla tych, którzy są zadowoleni z oryginalnych ustawień dźwięku silnika i chcą, żeby były nieco głośniejsze i bardziej słyszalne.

Zmiany w wersji 1.1:
Naprawiono błąd dźwiękowy w serii John Deere 8R
Dokładne dostrajanie dźwięku obciążenia

Zmiany w wersji 1.2:
- Ilość rogów i działania upraw ziemniaków i rzepy

Dwa szablony działają z poprawką 1.2 i 1.3 beta oraz poprawką 1.3.

Baw się dobrze, próbując.
Bękart

Autorzy:
DerPfuscher
https://sharemods.com/w9cg4denrplo/soundTemplates_1.2.zip.html
Profil PW WWW

Zablokowany