Znalezionych wyników: 2

Autor Wiadomość
  Temat: Gospodarstwo rolne u Cinasa
CinasZ056

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 664

PostForum: Screeny   Wysłany: 2020-11-21, 19:24   Temat: Gospodarstwo rolne u Cinasa
Dziękuję Panowie :) Lecimy dalej xD

Po siewach ogarniałem bardziej bieżące sprawy na gospodarce i szykowałem maszyny do żniw. Wyjechaliśmy pierwszy raz w roku Bizonem, porobiliśmy w nim co trzeba, wpadł nowy olej wraz z wszystkimi filtrami oraz profilaktycznie powymienialiśmy wszystkie łożyska :) No i oczywiście Bizon został ustawiony pod jęczmień, który poszedł na pierwszy ogień :) Założyliśmy też dodatkowe burty do jednej z przyczep, gdyż jedna z nich już je posiadała, a zawsze lepiej wziąć więcej ziarna niż latać co chwila do silosu. W końcu przyszedł czas żniw. Strasznie się kurzyło w tym roku, po dniu pracy na kombajnie wyglądałem gorzej niż górnik ale przynajmniej ładnie sypało (y)W następnej relacji zdjęcia z pszenicy i owsa :) Pozdro ;)
  Temat: Gospodarstwo rolne u Cinasa
CinasZ056

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 664

PostForum: Screeny   Wysłany: 2020-11-20, 13:06   Temat: Gospodarstwo rolne u Cinasa
Witam witam, dopiero co zarejestrowałem się na waszym forum więc dobry wszystkim xD Jak byłem jeszcze bajtlem grałem w prawie każdą odsłonę Farming'a zaczynając od 2009 kończąc na 2013, wtedy miałem przerwę od tego typu gier. Teraz postanowiłem wrócić do rozgrywki i kupiłem najnowszą odsłonę FS 2019 i po niemałym szoku jak poszedł do przodu ten symulator, chociaż myślę, że w przyszłości będzie jeszcze bardziej rozbudowany, postanowiłem podzielić się swoimi zmaganiami na polskim gospodarstwie :B

Tak więc, wyprzedzając późniejsze pytania, mapa to Wola Brudnowska, a gospa jest zbudowana przeze mnie ;)


Po zakupie maszyn i pól trzeba było ruszyć ziemię, tak więc pierwsza akcja to orka. W akcji Ursus C-355 lekko zmęczony już życiem ale nadal daje radę oraz pług Unia 3 skibowy.
Po orce przeleciałem na szybko też kultywatorem jednak brak screenów z tej akcji :|

Glebę trzeba było też nawieźć, więc zakupiony został nawóz Lubofoska pod zboża, a do akcji włączył się Ursus C-360 wraz z rozsiewaczem RCW.


Po nawożeniu wleciały brony co by trochę zmieszać nawóz z glebą.
No i na końcu siew owsa i jęczmienia jarego :) W akcji C360 i Poznaniak.


To tyle ode mnie zapraszam do oceny ;) Wiem, że screeny nie są pierwszej jakości i nie wiem dlaczego, gram na wysokich ustawieniach z włączonym wygładzaniem krawędzi, natomiast screeny wychodzą jakbym odpalił FS'a na najniższych :/

Pozdro z Wlkp!
 
Skocz do: