Skarga
Temat został rozpoczęty przez Kejefsi, 2018-01-24, 16:06
Odpowiedzi: 3
Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Matys [2018-02-26, 19:25]

Skarga
Kejefsi  Wysłany: 2018-01-24, 16:06 

Od pewnego czasu "moderator" Janek. zaczął nagminnie nadużywać swoich praw w celu satysfakcji co to on nie potrafi/może. Warnuje użytkowników za byle słowo, które nie jest nawet przekleństwem, na innych forach moderatorzy mają troche dystansu i nie warnują od razu, tylko upominają "słownie". Wymyślił też sobie jakieś ostrzeżenia "zaniżone" tylko nie wiem w jakim celu jeśli w regulaminie wszystko jest opisane jaką ilość za co, już nie wspominając o niedawno zaistniałej sytuacji z Pawłem, tak zwanym Paffciem, oczywiście Janek jako "moderator" od razu za zareagował lecz też wyzwał użytkownika i on sobie już warna nie dał, bo on jest tak zwanym "krUlem", dziś zaistniała podobna sytuacja, tylko tym razem Janka z eloelo52i0 i w tym momencie to nie użytkownik lecz "moderator" zaczął pierwszy obrażać. Warnuje bez powodu i sam sobie dopisuje punkty do regulaminu, a powód mamy sobie "wysnuć" To by było tyle.

Pozdrawiam
Kejefsi
Ostatnio zmieniony przez Kejefsi 2018-01-24, 18:16, w całości zmieniany 1 raz  
Profil PW Email
eloelo52i0  Wysłany: 2018-01-24, 17:02 

Tak, pierwszy nazwał mnie frajerem :D Za to że nazwałem to leszczem to wiedział jak Warna wstawić ale osoba kompetentną wiedzialaby że on pierwszy mnie obraził i sobie też powinien wstawić albo uprzejmie kogoś z moderatorów o to poprosić. ;) Dziękuję za stawiennictwo :D
Profil PW Email
eloelo52i0  Wysłany: 2018-01-24, 18:02 

dwa razy obraził w jednej wypowiedzi ;) i trzeci raz tam u góry podany w powodzeni skargi
Profil PW Email
Matys  Wysłany: 2018-01-25, 17:57 

Administrator

Informacje
Imię: Mateusz

Jeżeli jeszcze jedna skarga i zostanie rozpatrzone

Profil PW Email

Zablokowany